Warsztaty rysowania Flipchartów

Jeśli strach przed białą kartą i markerem nie jest ci obcy, dobrze trafiłeś. Zapraszam Cię na warsztat, gdzie dowiesz się jak planować i szybko rysować flipcharty. Poznasz techniki sketchnotingu, które pomogą Ci prowadzić warsztaty, prelekcje lub spotkania.

Dla kogo?

To szkolenie jest dedykowane przede wszystkim trenerom, coachom, mentorom oraz menedżerom, którzy chcą zamienić monotonne slajdy na angażujące flipcharty. Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy już rozpoczęli swoją przygodę, ale potrzebują dodatkowego wsparcia i odnalezienia swojego kierunku.

Co na Ciebie czeka:

Dowiesz się, dlaczego myślenie wizualne działa i zdobywa coraz większą rzeszę praktyków.
Zaczniesz odważnie rysować - poczujesz, że wystarczająco dobre jest ok!
Poznasz narzędzia myślenia wizualnego. Począwszy od ikonek, przez kolory i strzałki po proste ludziki i cienie.
Nauczysz się, jak szybko planować przestrzeń.
Przećwiczysz szablony, które będziesz miał/-a zawsze pod ręką.
Uwielbiam kreatywne rozgrzewki, więc zapewniam ich dostatek w czasie całego szkolenia.

W czym pomoże Ci ten warsztat?

Staniesz się bardziej kreatywny

Myślenie wizualne stymuluje Twoją kreatywność. Pozwala na eksplorację różnych perspektyw i pomaga w generowaniu nowych pomysłów. Może stać się mostem do większej innowacyjności i twórczości.

Będziesz lepiej rozumieć i lepiej się komunikować

Dzięki myśleniu wizualnemu możesz lepiej przekazywać treści innym. To narzędzie, które ułatwia zarówno naukę, jak i uczenie innych. Jest trochę jak magiczna różdżka, która pomaga zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane koncepcje.

Stworzysz profesjonalny wizerunek

Sprawne operowanie markerem, szybkie rysowanie adekwatnych rysunków pomoże Ci lepiej komunikować się z zespołem czy zwiększysz efektywność pracy w grupie. Czytelne i dobrze zaprojektowane flipcharty to także ważna umiejętność na każdej sali szkoleniowej.

Zaproszenie

Jeśli jesteś gotowa/-y na fascynującą podróż w świat myślenia wizualnego, to zapraszam Cię serdecznie na warsztaty.
Kontakt