Notatki wizualne

Notatki Wizualne dla Twojej Konferencji Online!

Planujesz prowadzić konferencję online lub webinar i potrzebujesz czegoś, co wyróżni Twoje wydarzenie spośród innych? Jestem tutaj, by Ci pomóc! Tworzę notatki wizualne, które nie tylko ułatwiają zrozumienie treści, ale także sprawiają, że Twoja prezentacja staje się jeszcze bardziej porywająca.

Co to są Notatki Wizualne?

To graficzne podsumowania Twojej prezentacji, które pomagają uczestnikom lepiej zrozumieć główne punkty i zachęcają do interakcji. Dzięki moim umiejętnościom, Twoje wydarzenie nabierze życia!

Charakteryzują się tym, że możesz je szybko zeskanować jednym spojrzeniem! Niezależnie od tego, czy chcesz przyswoić nową wiedzę czy podsumować ważne spotkanie - takie notatki mogą być kluczem do szybkiego i efektywnego zrozumienia każdej tematyki.

Jak to robię?

Jestem Twoją osobistą skrybką! Podczas konferencji online czy webinaru śledzę prezentacje i dyskusje, a następnie tworzę notatki.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Unikalność: Twoje notatki będą odzwierciedlać charakter Twojego wydarzenia, sprawiając, że stanie się ono niezapomniane dla uczestników.
Profesjonalizm: Jako doświadczona twórczyni notatek wizualnych, gwarantuję wysoką jakość i terminowość.
Wyjątkowy akcent: Moje notatki wyróżnią Twoją konferencję spośród innych, sprawiając, że będziecie rozmawiali o niej jeszcze długo po zakończeniu.

Jak jeszcze możesz wykorzystać notatki po wydarzeniu?

Wiem, jak ważny jest recykling treści. Dlatego chętnie zaproponuję Ci maksymalne wykorzystanie stworzonych notatek np.:

  • wyślij je jako prezent niespodziankę uczestnikom wydarzenia
  • udostępnij w social mediach. Całe notatki albo wybrane elementy mogę dostosować do formatów potrzebnych w mediach społecznościowych
  • poszczególne elementy graficzne wykorzystaj do sprzedaży produktów

Ile to kosztuje?

W moim sklepie znajdziesz wycenę notatki z godzinnego webinaru. Ale jeśli potrzebujesz czegoś skrojonego na Twoje potrzeby, napisz do mnie z zapytaniem.
Sklep